Szwajcaria - Alpy

 

Andermatt Swiss Alps - Oferty

Dla zainteresowanych przygotujemy indywidualną ofertę !!!

Już wkrótce – nowa oferta

Apartamenty w hotelu Radisson Blu Andermatt

Apartamenty hotelowe o pow. od 45 m2 do 125 m2 w należącym do Carlson Rezidor Hotel Group – Hotelu Radisson Blu Andermatt . Mixed – use koncept , First-Class- Service itd.

Apartament w hotelu Radisson Blu Andermatt

Andermatt Swiss Alps - Konkurencja dla St. Moritz

W Andermatt, szwajcarskiej , górskiej miejscowości położonej przy pasie alpejskim Gotthard w kantonie Uri, realizowany jest projekt „ Andermatt Swiss Alps „ , prawdopodobnie obecnie jednym z najbardziej interesujących i prestiżowych projektów klasy Premium na świecie. Znana już z realizacji wielu luksusowych projektów o światowej klasie Orascom Grupa należąca do miliardera Samihra Sawirisa buduje tutaj destynację wakacyjno-wypoczynkową. Dzięki projektowi Andermatt Swiss Alps( Pow.1,4 mln m² ),posiadająca już duże trydycje, mała, szwajcarska miejscowość wypoczynkowa przeradza się w ekskluzywną i luksusową , całoroczną destynacje wypoczynkową. Czekają tu na Państwa indywidualnie dopasowane oferty luksusowych nieruchomości, oferty hotelowe , całe zaplecze rekreacyjno – wypoczynkowe z ofertami na każdą porę roku jak i tzw. State of the Art , czyli infrastruktura kulturalno- kongresowa. Niezależnie od tego czy ma to być miejsce zamieszkania czy też tylko urlopu , czy jako pierwsze czy drugie miejsce stałego pobytu, destynacja Andermatt Swiss Alps jest doskonałym miejscem na zdrowy, wolny od trosk styl życia. Sześć nowych hoteli 4 - i 5-gwiazdkowych z 844 pokojami i Condominiums, ponad 490 przestronnych apartamentów w 42 budynkach jak i 25 willi stoją do wyboru. Każdy nowy budynek apartamentowy zaprojektowany jest w indywidualny sposób przez jednego z 30 wybranych szwajcarskich i międzynarodowych architektów, co zapewnia harmonijną, ale różnorodność w wizerunku kompleksu miejskiego. Do Andermatt Swiss Alps należy również ok. 35.000 m² powierzchni komercyjno-handlowej, w tym szeroki wachlarz sklepów i usług. Dla turystów i mieszkańców przygotowano około 1970 podziemnych miejsc parkingowych, co zapewnia wolne od tloku i spalin centrum miasteczka. Dodatkowo zmodernizowane i rozbudowane zostaną trasy narciarskie Andermatt – Oberalp – Sedrun. Prace budowlane rozpoczęto we wrześniu 2009, a pierwsze apartamenty oddane będą do użytku w 2013. W tym samym czasie otwarty zostanie również należący do sieci ekskluzywnych i luksusowych hoteli CHEDI , 5***** - Superior hotel „ THE CHEDI – Andermatt „..

Optymalna lokalizacja projektu , przy pasie Gotthard gwarantuje w zimie wspaniałe warunki narciarskie , a w lecie przepiękny świat alpejskiej przyrody zapraszający do wszelkiego rodzaju sportu i rekreacji.Twórcy tego projektu przywiązują dużą wagę do ekologii , zrównoważonej integracji z istniejącą infrastrukturą jak i zachowania dziewiczego charakteru natury. Dodatkowym plus punktem tej centralnej lokalizacji jest sąsiedztwo tras tranzytowych z północy na południe i ze wschodu na zachód Europy – dla przykładu : Luzern – 1 h ; Zürich -1,5 h ; Mailand – 2 h ; a w Buochs – 45 min. od Andermatt znajduje się prywatne lotnisko..

Bookmark and Share

THE CHEDI - Andermatt

The Chedi  - 5* Soperior Hotel

 

 

"Triple A" Apartments

Triple A Apartments - Andermatt

Triple – A - Apartments (Alpen Apartments Andermatt), to kompletnie umeblowane i wyposażone apartamenty o powierzchni od 51 m2 do 100 m2 , przy zakupie , których sprawą pierwszoplanową jest osiągnięcie dochodów z wynajmu, a możliwość korzystania z apartamentu we własnym zakresie dodatkowym plusem. Gwarancja wynajmu na pierwszych 5 lat.

OFERTY »