Plaża w Baabe - Wyspa Rugia

Luksusowy Apartamenty nad Bałtykiem z widokiem na morze

Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy

Kraj : Niemcy
Region : wybrzeże Bałtyku
Miasto : Baabe / Rugia
Typ nieruchomości : Apartament
Powierzchnia : ok. 75,55 m²
Cena : 339.975 € • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy
 • Luksusowy Apartament nad Bałtykiem / Niemcy

Opis

W nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Baabe na Wyspie Rugia , w TOP lokalizacji – 100 m od plaży, na działce własnościowej o pow. 4.083 m2, realizowa jest inwestycja obejmująca budowę nowego , kameralnego kompleksu mieszkaniowego składającego się z dwóch budynków apartamentowych „ Willa Trapeze „ i „ Willa Square „ .Powstaje tutaj 26 luksusowych apartamentów wakacyjnych , częściowo z niezabudowanym widokiem na morze o pow. od 68 m2 do 118 m2 . Każdy apartament w zależności od lokalizacji w budynku posiada duży balkon lub taras , a apartamenty dwupoziomowe również tarasy na dachu. Apartamenty będą składały się z 2 -3 sypialni , dużego pokoju dziennego z kominkiem i otwartą kuchnią , dwóch łazienek z sauną i Jacuzzi. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe , płytki , łazienki wyłożone marmurem, a apartamenty dwupoziomowe częściowo w galerię. Budynki wyposażone w cichobieżne windy od poziomu garażu . Do każdego apartamentu można nabyć opcjonalnie piwnicę i miejsce garażowe w podziemnym garażu.

Wille / budynki apartamentowe zostaną kompletnie od A do Z wykończone i wyposażone , zagospodarowanie działki będzie miało charakter parku. Apartamenty zostaną również oddane do użytku w systemie „ pod klucz „ wraz z wykończeniem, umeblowaniem i wyposażeniem.

Podział : pokój dzienny z kominkiem - 23,00 m², sypialnia 1 - 11,40 m² , sypialnia 2 - 9,00 m², kuchnia - 5,40 m², łazienka 1 - 8,30 m², łazienka 2 - 2,80 m², sauna - 4,30 m² , korytarz 6,70 m² , taras - 22,50 m² , piwnica - 4,70 m² (obligacyjnie), garaż - podziemny obligcyjnie

Profesjonalny wynajem apartamentów organizowany będzie przez platformę internetową www.fewoundmeer.de Kwalifikowany zarząd nieruchomościami / apartamentami jak i serwis drobnych napraw jest również gwarantowany umową. W przypadku zakupu nieruchomości celem komercyjnego wynajmu, apartament nabywany jest umową notarialną po cenie „netto”. Jako przykłady możliwości dochodowych mogą służyć kompleksy : Dünenweg w Strandpark Baabe i Baaber Düne wykazujące w ciągu ostatnich lat stałą i wysoką dochodowość jak i wysoki stopień obłożenia również w okresach przed i po sezonowych, przekraczający nawet 40 tygodni w roku.

Bookmark and Share

Zainteresowanych bliższymi informacjami prosimy o kontakt

 • Tel. ( Head Office ) : +49 (0) 38209 87 97 717
  Tel. ( j. polski ) : +49 (0) 9252 35 09 00
  E-mail : biuro@eura-nexus.com