Plaża w Baabe - Wyspa Rugia

 

Andermatt Swiss Alps - Oferty

Dla zainteresowanych przygotujemy indywidualną ofertę !!!

Strandvilla Baabe - luksusowe apartamenty nad morzem

W nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Baabe na Wyspie Rugia , w TOP lokalizacji – 100 m od plaży, na działce własnościowej o pow. 4.083 m2, realizowa jest inwestycja obejmująca budowę nowego , kameralnego kompleksu mieszkaniowego składającego się z dwóch budynków apartamentowych „ Willa Trapeze „ i „ Willa Square „ .Powstaje tutaj 26 luksusowych apartamentów wakacyjnych , częściowo z niezabudowanym widokiem na morze o pow. od 68 m2 do 118 m2 . Każdy apartament w zależności od lokalizacji w budynku posiada duży balkon lub taras , a apartamenty dwupoziomowe również tarasy na dachu. Apartamenty będą składały się z 2 -3 sypialni , dużego pokoju dziennego z kominkiem i otwartą kuchnią , dwóch łazienek z sauną i Jacuzzi. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe , płytki , łazienki wyłożone marmurem, a apartamenty dwupoziomowe częściowo w galerię. Budynki wyposażone w cichobieżne windy od poziomu garażu . Do każdego apartamentu można nabyć opcjonalnie piwnicę i miejsce garażowe w podziemnym garażu.

Wille / budynki apartamentowe zostaną kompletnie od A do Z wykończone i wyposażone , zagospodarowanie działki będzie miało charakter parku. Apartamenty zostaną również oddane do użytku w systemie „ pod klucz „ wraz z wykończeniem, umeblowaniem i wyposażeniem.

Profesjonalny wynajem apartamentów organizowany będzie przez platformę internetową www.fewoundmeer.de Kwalifikowany zarząd nieruchomościami / apartamentami jak i serwis drobnych napraw jest również gwarantowany umową.

Bookmark and Share

Wyspa Rugia / Baabe

Wyspa Rugia - Baabe