Andermatt - Szwajcaria

Andermatt Swiss Alps - Sport i Rekreacja

Andermatt - Szwajcaria

Andermatt Swiss Alps oferuje Państwu 365 dni w roku, pełne interesujących przeżyć, doświadczeń i kontaktów ze szwajcarską destynycją alpejską. W zimie ambitni narciarze znajdą na Gemsstock - prawie 3000 m npm, wymarzone dla siebie miejsce , podczas gdy Nätschen z łagodną trasą zjezdową przyciąga głównie rodziny i mniej zaawansowanych zwolwenników narciarstwa. Obecnie w Andermatt i sąsiadującym terenie narciarskim Sedrun modernizowane są wyciągi i trasy narciarskie, które po połączeniu tworzyły będą wyjątkową i doskonale zagospodarowaną narciarską arenę z trasami o długości ponad 130 kilometów.

Andermatt - Szwajcaria Andermatt - Szwajcaria

W lecie wspaniałe alpejskie krajobrazy zapraszają do wędrówek górskich, wspinaczki, wycieczek rowerowych, dla bardziej zaawansowanych trasy Mountain-Bike. Inne opcje obejmują jazdę konną, wędkarstwo, tenis czy też lotniarstwo. Bezpośrednio przy destynacji , a właściwie na jej obrzeżach powstaje w pełni ekologiczne 18 – dołkowe pole golfowe, odpowiadajęce międzynarodowym standardom turniejowym. Ponadto w okolicy zajduje się pozostały tuzin 9 i 18 – dołkowych pól golfowych.

Andermatt - Szwajcaria

Eleganckie i stylowe ambiente w połączeniu ze wspaniałym, alpejskim krajobrazem tworzą idealne kulisy i atmosfere do przeżycia niezapamnianych momentów. Spa oraz centrum odnowy biologicznej oferują wszystko, czego potrzeba dla pokrzepienia ciała, duszy i ducha. Zrelaksować się w fitness centrum, popływać w basenie lub odpoczywać w strefie relaksu. Oczywiście do wyboru mają Państwo również szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i zdrowotnych.

Bookmark and Share

Zainteresowanych bliższymi informacjami prosimy o kontakt

  • Head Office : +49 (0) 38209 87 97 717
    Tel. ( j. polski ) : +49 (0) 9252 35 09 00
    E-mail : kontakt@eura-nexus.com