Wille w El Gouna

Prezentujamy Nieruchomości w poniższych Projektach w El Gouna

El Gouna - " Ancient Sands Golf Resort "

Ancient Sands Golf Resort w El Gouna

W El Gouna powstaje nowy prestiżowy Ancient Sands Golf Resort wraz z drugim w El Gouna 18- dołkowym ,mistrzowskim polem golfowym zaprojektowanym przez znanego architekta tygo typu objektów Karla Littena. Resort ten wzbogaci i rozszeży miasto lagun o kolejne 2,1 miliona m2 powierzchni. Na terenie kompleksu znajdzie się ekskluzywna część apartamentowo – willowa, hotelowa, centrum SPA, Golf Club z Club - house, restauracje, bary itd. Ancient Sands Golf Resort będzie kolejną zieloną oazą, wyśmienicie wkomponowaną w naturalny, pustynny krajobraz wokół El Gouna. Greens są otoczone lagunami , a ze słonecznych Fairways roztaczają się spektakularne widoki gór w głębi lądu oraz Morze Czerwone. W środku resortu znajduje się w malowniczo zlokalizowana część o nazwie Hilltop Village, w której centrum usytuowano klub golfowy, całoroczne centrum spa, komplex basenowy, wspaniałe restauracje i eleganckie bary. Luksusowa część apartamentowo – willowa będzie wyposażona i eksploatowana w standardzie 5 ***** i stoi do dyspozycji golfistów jako apartamenty wakacyjne i jednoczesnie własnościowe bezpośrednio przy polu golfowym. Koncept architektoniczny budynków jest fuzją tradycyjnego stylu arabskiego, śródziemnomorskiego Flair z kopułami i nubistycznego z wieżyczkami i galeriami tarasowymi. Oprócz apartamentów można zakupić również wille i dołączyć do exklusywnej , już ponad 15.000 społeczności stałych rezydentów. Szeroka gama innych możliwości sportu i rekreacji w El Gouna, sklepy, restauracje znajdą uznanie również wśród mniej zagorzałych zwolenników golfa.

El Gouna - " Fanadir Lagoons "

Projekt budowlany Fanadir Lagoons w El Gouna

Projekt " Fanadir Lagoons" zlokalizowany bezpośrednio przy lagunie oferuje zupełnie nowy styl budownictwa, łączący tradacyjne elementy stylu andaluzyjskiego ze współczesną elegancją i komfortem . Wille i apartamenty zaplanowane zostały w dwóch koncepcjach stylowych: andaluzyjskim i nowoczesnym , a zlokalizowano je w bezpośrednim sąsiedztwie portu jachtowego. Zainteresowani nabywcy mają do wyboru trzy różne projekty (typy) willi , dostępne w stylu andaluzyjskim i nowoczesnym - każdy,co daje możliwość zaspokojenia indywidualnych potrzeb i gustów.Średnia pow. działki wynosi ok. 1.400 m² .Wille te zachwycają swoją romantyczną atmosferą i komfortowym podziałem powierzchni. Dodatki, takie jak basen, garaż lub dom dla gości są opcjonalnie dostępne - za dopłatą. Fanadir Residences - to kompleks 62 luksusowo wykończonych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach i stylach, zlokalizowany w sercu El Gouna , bezpośrednio przy jej malowniczych lagunach. Uzupełnieniem kompleksu jest bliskość pola golfowego, Golf Clubu , Angsana Spa oraz innych obiektów rekreacyjnych i usługowych w centrum Kafr El Gouna.

El Gouna - " Sabina "

Projekt budowlany Sabina w El Gouna

Fantastyczny projekt mieszkaniowy SABINA jest najnowszym dodatkiem do znanego kurortu El Gouna wzbogacającym go o kolejne jednostki mieszkalne. Życie nad brzegiem turkusowo-niebieskich lagun we własnym, uroczym domu lub apartamencie wakacyjnym nigdy nie było tak piękne. Komplex SABINA oferuje luksusowe życie przy wodzie i daje dostęp do udogodnień 5***** Hotelu Steigenberger Golf, Golf Clubu i pierwszej klasy Angsana Spa. Średnia wielkość działek na , których budowane są Nubian Villas to ok. 800 m². Istnieją do wyboru dwa różne typy willi. Typ - Zahra o pow. 160,80 m² z dwiema sypialniami i Typ - Fatima o pow. 184,80 m², posiadający trzy sypialnie i dwie łazienki. Wille te można opcjonalnie , powierzchniowo powiększyć - za dodatkową opłatą. Budowane są w typowym i tradycjonalnym dla El Gouna "Nubian" design.Domy te zachwycają swoją romantycznością, arabskim urokiem, różnorodną paletą kolorów jak i wspaniałą lokalizacją i widokiem - bezpośrednio przy lagunie i w cichym, spokojnym otoczeniu Projekt SABINA obejmuje również budynki apartamentowe utrzymane w tam samym , „Nubian“ design, gdzie dostępne są apartamenty o pow. od 56 m² do 145 m² posiadające różnorodny układ przestrzenny i obejmujące od 1 do 3 sypialni. Obojętnie na jaki apartament padnie wybór , przepiękny widok na laguny jest gwarantowany.

El Gouna - " Um Jamar "

Projekt budowlany Um Jamar w El Gouna

Um Jamar to nowy, ekskluzywny projekt i jednocześnie pierwszy tego rodzaju w El Gouna. Jest on czwartą fazą renomowanego i prestiżowego projektu Fanadir. Założeniem projektu jest zaoferowanie klientom najwyższej jakości ofert nieruchomości zarówno pod względem orginalności architektury jak i wspaniałego położenia. Dzięki swojej lokalizacji za New Marina, ma poprzez lagunę bezpośredni dostęp do otwartego morza , co wykorzystano w wyjątkowo ekskluzywnym koncepcie architektonicznym - każda willa ma własną przystań jachtową nad laguną rozciągającą się od przodu ogródu. Projekt ten gwarantuje również dostęp do całej ekskluzywnej infrastruktury jak np. trzech hoteli 6****** gwiazdkowych, nowego, zaprojektowanego przez Carla Littena pola golfowego , Spa, restauracji , butików itd. Już same style architektoniczne willi gwarantują ich wyjątkowość i niepowtarzalny Flair . a ograniczona ich ilość jeszcze bardziej zwiększa ich ekskluzywny status.

Bookmark and Share

Zainteresowanych bliższymi informacjami prosimy o kontakt

  • Head Office : +49 (0) 38209 87 97 717
    Tel. ( j. polski ) : +49 (0) 9252 35 09 00
    E-mail : kontakt@eura-nexus.com