Wille w El Gouna

El Gouna - możliwości relaksu i wypoczynku

Relaks i wypoczynek w El Gouna

El Gouna - jako destynacja turystyczna posiada szeroką paletę możliwości spędzenia wolnego czasu. Z bogatej oferty organizacyjnej i infrastrukturalnej, każdy może dla siebie wybrać coś odpowiedniego !

Relaks i wypoczynek w El Gouna

W El Gouna - ponad 100 restauracji, kawiarni i barów oferuje różnorodne dania, począwszy od kuchni francuskiej i włoskiej aż do tradycyjnych specjałów Egiptu i Libanu. Ofertę kulinarną wzbogacą również lokale w nowo powstającym Golf Resorcie - Ancient Sands

Relaks i wypoczynek w El Gouna

El Gouna jest idealnym miejscem do odkrywania zalet prawdziwego odpoczynku, relaksu i regeneracji. W ośrodkach SPA - Angsana SPA Moevenpick Resort i SPA Hotel Steinberger, SPA i fitness centrach innych hoteli oraz w Fitness Klubie w centrum miasta nawet najbardziej wybredni wśród nas znajdą coś dla siebie.

Relaks i wypoczynek w El Gouna

Piękne plaże wokół El Gouna, są idealnym miejscem by cieszyć się słońcem i morzem. Znaczna ilość wysp leżących w pasie wybrzeża znana jest również ze wspaniałych ,zacisznych i romantycznych plaż. Wystarczy tylko wynająć łódź ! Do najatrakcyjniejszych należą :

* Zeytouna Beach : plaża na wyspie z ponad 400 m molem

* Mangrovy Beach : NR. 1 wśród miłośników Kite Serfingu

* Marina Beach Club - Buzzaha Beach : północna część Mangrovy Beach

* Mahmeya Beach : wyspa; ok. 1 godz. rejsu łodzią

* Tawila Island : ok. 1 godz. rejsu łodzią

* Gobal Island : ok 2 godz. rejsu łodzią

Relaks i wypoczynek w El Gouna

Oprócz różnorodnych sportów wodnych, El Gouna posiada również szeroką paletę innych możliwości udziału w sporcie czy aktywnym wypoczynku. Dużą popularnością cieszą się liczne miejsca do gry w siatkówke - szczególnie na plaży, można wypożyczyć guad i udać się na safari po pustyni, w każdym hotelu wypożyczyć rowery, pograć w tenisa - jest również Tennis Academy, z rodziną lub znajomymi zrelaksować się przy mini - golfie , zrobić kilka rund na torze gakartowym. Miłośnicy koni arabskich mogą wybrać się na przejażdżkę po plaży, bardziej aktywni pograć w Squash lub trenować działania taktyczne w plenerze przy Paintball itd.

W El Gouna można wybrać się również na zakupy. Liczne supermarkety oferują szeroki asortyment produktów krajowych i zagranicznych. Znaczna ilość butików i sklepów zaspokoi napewno wymagania każdego klienta,, W Downtown El Gouna usytuowany jest tradycyjny bazar egipski , sklepy z biżuterią, pamiątkami,wyrobami regionalnymi , można również przypatrywać się pracy rzemieślników oferujących swoje wyroby zaraz przy warsztacie.

Bookmark and Share

Zainteresowanych bliższymi informacjami prosimy o kontakt

  • Head Office : +49 (0) 38209 87 97 717
    Tel. ( j. polski ) : +49 (0) 9252 35 09 00
    E-mail : kontakt@eura-nexus.com