Wille w El Gouna

El Gouna - możliwości uprawiania sportów wodnych

Wybrzeże Marza Czerwonego jest ogólnie znane miłośnikom sportów wodnych z szerokiej gamy możliwości ich uprawiania, przede wszystkim w El Gouna nikt nie będzie rozczarowany - posiada ona bardzo szerokie spektrum możliwości i ogromny zakres działań i ofert związanych z wodą.

El Gouna - sporty wodne - nurkowanie

Podwodne krajobrazy u wybrzeży El Gouna należą niewatpliwie do jednych z najpiękniejszych i są jednocześnie wspaniałym miejscem do nurkowania. Przez swoją różnorodność , odpowiednim zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych nurków . Przy wybrzeżu miłośnicy tego sportu znajdą wiele wraków, nie wspominając o wielu gatunkach ryb czy niezwykle kolorowych rafach koralowych.

El Gouna - sporty wodne - żeglarstwo

Morze Czerwone oferuje najlepsze i najpiękniejsze morskie trasy rejsowe na świecie. Pierwotna trasa do Indii, prowadzi podróż w świat starych książkowych opowieści o dzielnych marynarzach pływających tą drogą morską i ch wielu przygodach. Abu Tig Marina w El Gouna, to fantastyczne miejsce do zacumowania i relaku po dniu na morzu.

El Gouna - sporty wodne - łodzie motorowe

Jeśli łodzie motorowe są Twoją pasją, to dlaczego nie wynająć szybkiej łodzi i wyjść w morze dla zbadania jednej czy drugiej a może jeszcze innej laguny w El Gouna , która to z tego właśnie powodu otrzymała miano " Wenecji Morza Czerwonego ".

El Gouna - sporty wodne - nurkowanie z maską

Rafy koralowe i różnorodność zamieszkujących je formy życia sprawiają, że nurkowanie w tych wodach jest tak spektakularne, iż stanowi pokusę dla wielu płetwonurków , którzy chcą podziwiać podwodny świat z powierzchni wody. Wspaniała zabawa, również dla dzieci.

El Gouna - sporty wodne - Kite Serfing

Dla bardziej aktywnych wśród nas kitesurfing jest napewno prawdziwym spełnieniem ich marzeń. Silnym wiatr z wybrzeża, unosi ich ,wprowadza w inny świat gdy szybuja wzdłuż przepięknych plaż. Warto również wspomnieć . iż w El Gouna znajduje się polska baza Kite Serfingu, a polscy szkoleniowcy uznawani są ze jednych z najlepszych.

El Gouna  - sporty wodne - Wake boarding

Wake boarding to coś dla miłośników wysokiej adrenaliny. Dla tych wśród nas , których ogarnia uczucie radości i wolności kiedy z dużą prędkością wprost strzelają przez fale. Bardziej tradycyjni - zwolennicy nart wodnych, mogą wybrać się na nartach ,na zwiedzanie laguny lub pięknego wybrzeża.

El Gouna  - sporty wodne - Windsurfing

Ze względu na silne wiatry przybrzeżne El Gouna jest idealnym miejscem do uprawiania windsurfingu. Nigdy nie próbowałeś tego ? El Gouna posiada kilka ośrodków, w których napewno znajdziesz ludzi, którzy w krótkim czasie pomogą Ci nabrać umiejętności, abyś i Ty mógł serfować wzdłuż wybrzeża.

El Gouna  - sporty wodne - wędkarstwo

Wody u wybrzeży El Gouna i wzdłuż Morza Czerwonego oferują fantastyczne możliwości wędkarskie . Mimo że niektóre obszary są chronione przez prawo, aby zapewnić przetrwanie tego pięknego wybrzeża, jest jeszcze wystarczająco dużo miejsc, gdzie można rozłożyć przynętę a potem pochwalić się wspaniałymi wynikami połowu.

Bookmark and Share

Zainteresowanych bliższymi informacjami prosimy o kontakt

  • Head Office : +49 (0) 38209 87 97 717
    Tel. ( j. polski ) : +49 (0) 9252 35 09 00
    E-mail : kontakt@eura-nexus.com