USŁUGI LUKSUSOWE
 • Rental & Property Management w El Gouna

  Rental & Property Management - El Gouna / Egipt

  Zadowoleni Właściciele oraz szczęśliwi i zrelaksowani goście wakacyjni! – to nasza dewiza . W tym celu oferujemy właścicielom nieruchomosci i najemcą indywidualnie dopasowane pakiety usług. Nasz Partner na miejscu z dużą wrażliwością harmonizuje i koordynuje działania związane z zarządzaniem luksusowymi nieruchomościami wakacyjnymi jak i oferuje całą paletę usług dla najemców tych nieruchomości i widzi swoją rolę jako kompetentny partner łączący potrzeby właścicieli z zapotrzebowaniami najemców.

  więcej »

 • Oferty sprzedaży samochodów luksusowych

  Prestige Cars - sprzedaż samochodów luksusowych

  Współpracujemy z dealerami samochodowymi na terenie całej Polski oraz innych krajów. Oferujemy Państwu nowe samochody w atrakcyjnych cenach, bezpośrednio od przedstawiciela producenta oraz luksusowe używane samochody wybranych marek na indywidualne zamówienie.

  więcej »

 • Charter samolotów

  Jets Charter

  Współpracujemy z brokerami lotniczymi oferującymi samoloty na całym świecie. Możemy zorganizować dowolny lot m.in. loty biznesowe, pasażerskie. Dla firm oraz osób często korzystających z samolotów proponujemy zakup własnego samolotu. Przy współpracy z brokerami lotniczymi oferujemy doradztwo oraz pomoc przy przygotowaniu tranzakcji zakupu lub leasingu samolotów.

  więcej »

 • Charter jachtów

  Yachts Charter

  Współpracujemy z brokerami jachtów oferującymi jachty na całym świecie. Możemy zorganizować dowolny czarter. Dla firm i osób zainteresowanych zakupem własnego jachtu oferujemy przy współpracy z brokerami jachtów doradztwo oraz pomoc przy przygotowaniu transakcji zakupu lub leasingu jachtów.

  więcej »